Ana SayfaMakaleİslam'ı Yıkmak İçin Kur'an-ı Kerim'i Kullananlar

İslam’ı Yıkmak İçin Kur’an-ı Kerim’i Kullananlar

Asr-ı Saadetten bugüne kadar İslam’ın iki temel kaynaklarının başında gelen Kur’an-ı Kerim’in, günümüzde, Sünnet-i Nebeviyye İnkarcıları tarafından, İslam’ın açıklarını bulmak ve İslam’ı eleştirmek ve de yok etmek için kullanıldığını Müslümanlar ne zaman anlayacaklar? Kendileriyle sözlü ve yazılı, yaptığımız diyaloglar neticesinde geldiğimiz kanaat noktası şudur: Kur’an-ı Kerim’i paravan olarak kullanan Sünneti Nebeviyye inkarcılarının, gelecek için ön […]

Asr-ı Saadetten bugüne kadar İslam’ın iki temel kaynaklarının başında gelen Kur’an-ı Kerim’in, günümüzde, Sünnet-i Nebeviyye İnkarcıları tarafından, İslam’ın açıklarını bulmak ve İslam’ı eleştirmek ve de yok etmek için kullanıldığını Müslümanlar ne zaman anlayacaklar?

Kendileriyle sözlü ve yazılı, yaptığımız diyaloglar neticesinde geldiğimiz kanaat noktası şudur:

Kur’an-ı Kerim’i paravan olarak kullanan Sünneti Nebeviyye inkarcılarının, gelecek için ön gördükleri din; yemede, içmede, giyinmede, kadın – erkek ilişkilerinde hiçbir yasağı olmayan ve hiçbir şeyi haram etmeyen, Cuma Namazı ve beş vakit namaz başta olmak üzere, hiçbir ibadeti farz kılmayan, hiçbir emri ve nehyi olmayan bir “din”dir.

Yapmak istedikleri ve yaptıklarıyla varmak istedikleri son hedefleri budur.

Bu yapılmak istenenler karşısında “Allah dinini korur” diyerek seyirci kalanlar, bunun hesabını mutlaka Allah’a vereceklerdir.

Allah dinini Resül-i Ekrem ile tebliğ etmiş, Mü’minleri vesile kılmış, Mü’minlerle korumuş ve dünyaya yaymıştır.

Gene de Mü’minlerle koruyacaktır ve ücra köşelere kadar yayacaktır, inşallah.

O Mü’minlerden olabilmek..

Bakalım kimlere nasip olacak.