Ana SayfaDini MeselelerSünnet İnkarcısı Maskeli Deistler

Sünnet İnkarcısı Maskeli Deistler

Televizyonda izlediğimiz, deizm ve ateizm tartışmasında, Sünnet İnkarcısı Maskeli Deistler gördük. Programa, Türkiye’mizde inkarcılığı başlatıp sürdürerek, gençliğin deizme ve ateizme (dinsizliğe) sürüklenmelerine sebep olan kişilerin çağrılması, onların da timsah gözyaşı dökmeleri neyi ifade ediyor. Sünneti Nebeviyye’yi inkar ederek Resûlüllah sellellahu aleyhi ve sellemi dine karıştırmayan kişilerle, Allah’ı dine karıştırmayanlar arasında ne fark var? Her ikisi […]

Televizyonda izlediğimiz, deizm ve ateizm tartışmasında, Sünnet İnkarcısı Maskeli Deistler gördük.

Programa, Türkiye’mizde inkarcılığı başlatıp sürdürerek, gençliğin deizme ve ateizme (dinsizliğe) sürüklenmelerine sebep olan kişilerin çağrılması, onların da timsah gözyaşı dökmeleri neyi ifade ediyor.

Sünneti Nebeviyye’yi inkar ederek Resûlüllah sellellahu aleyhi ve sellemi dine karıştırmayan kişilerle, Allah’ı dine karıştırmayanlar arasında ne fark var?

Her ikisi de deist değil mi?

Ekranlarda timsah gözyaşı dökeceğine, önce yaptıklarının büyük bir suç olduğunu itiraf ederek, Allah’tan af, Müslümanlardan özür dileselerdi, çok daha iyi olurdu.

Ey Sünnet-i Nebeviyye’yi inkar ederek, Resül-i Ekrem Efendimizi dışlayan gafiller, ya da zalimler!

İşte eseriniz.

Neden deizmin ve ateizmin (inkarcılığın ve dinsizliğin) yayılmasına öncülük ettiniz ve neden şimdi samimiyetsizce yakınıyorsunuz?